• Diskuse je určena pro členy kynologického klubu a ostatní příznivce kynologie.

  • Slouží pro dotazy, neformální komunikaci, pozvánky a vzkazy.

  • Pozvánky na semináře, soustředění, víkendy, atd. směřujte do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Pozvánky na závody směřujte také do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Diskuse není určena pro inzerci, takovéto vzkazy budou smazány. Případnou inzerci vkládejte pouze v sekci Vaše inzerce.

  • Za obsah příspěvků nenese provozovatel těchto stránek odpovědnost.

  • Příspěvky neslušné, vulgární a ty, které porušují zásady diskuse nebo zákony ČR mohou být smazány.

  • Dotazy, vzkazy, apod. dotýkající se kurzů poslušnosti směřujte do fóra umístěného v sekci Kurzy poslušnosti.

Diskuse

Titulek: Re: Blahopření Vložil: Lukáš Datum: 20.06.2011

I já gratuluju!!

Titulek: dotázek Vložil: Eva Krátká Datum: 19.06.2011

Ahoj lidi, není na cvičáku vodítko na obranu červeno černé? Nevím kde jsem jej nechala (jestli v Neředíně nebo na Hvězdě). Je to ale už tak měsíc. Včera jsem se zapomněla podívat .. skleróza .. už jsem holt starší člověk. :-) Děkuji.

Titulek: Re: dotázek Vložil: Venda Datum: 20.06.2011

Ahoj nejsem si uplne jista ale myslim,ze je nejake ve skrini v klubovne

Titulek: Re: Re: dotázek Vložil: Eva Krátká Datum: 20.06.2011

Děkuji.

Titulek: Úklid klubovny Vložil: Eva Krátká Datum: 10.06.2011

Rozpis pro úklid klubovny najdete zde. https://kkneredin.webnode.cz/kalendar-akci/uklid-klubovny/

Titulek: fotky Vložil: Fekete Datum: 03.06.2011

dotaz, na koho se muzu obratit kdyz chci pridat do sekce clenove a jejich psi fotky tech chlupatejch parchantu?

Titulek: Re: fotky Vložil: Iva Datum: 03.06.2011

Honzo na Lukyho nebo Barčo..nejlépe!!!

Titulek: Re: Re: fotky Vložil: Lukáš Datum: 06.06.2011

jj, na mě..
Fotka ať má prosím název podle psa... ;-)
Mail: lukaspecina@seznam.cz

Titulek: cvicakovske obleceni Vložil: Venda Datum: 18.05.2011

Ahoj jelikoz mame sve pekne logo cvicaku tak nas napadlo nechat si udelat obleceni s timto logem,doufam,ze jste vsichni pro a podporite tento napad:))!!!!!!!!???????Blizi se nam Neredinsky poutak tak at jsme sladeni:))

Ceny jsou zatim orientacni,pri odberu nad urcity pocet je tam sleva,prosim posilejte objednavky na muj meil(barvu,pocet,co,velikost...) a rozposlete to ostatnim nemam meil na vsechny.

Vetrova bunda namorni modra 440-,
Panska polokosile namorni modra 230,-
Damska polokosile cervena 230,-
Fleece bunda damska cervena 505,-
panska modra 505,-
Cepice modra,cervena 100,-
bbambulkaa@centrum.cz

Titulek: nedělní brigáda Vložil: Katkoma Datum: 17.05.2011

Ahoj lidi,
kdo si vzpomenete, vezměte s sebou na brigádu malířskou štětku, příp. váleček. Bude se mj. zušlechťovat náš příbytek.
Díky, K.

Záznamy: 91 - 100 ze 131

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek

Partneři našeho klubu: