• Diskuse je určena pro členy kynologického klubu a ostatní příznivce kynologie.

  • Slouží pro dotazy, neformální komunikaci, pozvánky a vzkazy.

  • Pozvánky na semináře, soustředění, víkendy, atd. směřujte do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Pozvánky na závody směřujte také do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Diskuse není určena pro inzerci, takovéto vzkazy budou smazány. Případnou inzerci vkládejte pouze v sekci Vaše inzerce.

  • Za obsah příspěvků nenese provozovatel těchto stránek odpovědnost.

  • Příspěvky neslušné, vulgární a ty, které porušují zásady diskuse nebo zákony ČR mohou být smazány.

  • Dotazy, vzkazy, apod. dotýkající se kurzů poslušnosti směřujte do fóra umístěného v sekci Kurzy poslušnosti.

Diskuse

Titulek: Re: Předváděčka Vložil: katkoma Datum: 06.04.2011

18. června je Neředínský pouťák - přesouval se termín, (spletli to přece na výcvikovce)!!!

Titulek: Re: Re: Předváděčka Vložil: Žanda Datum: 08.04.2011

Aha, já na to zapoměla. Tak snad příště :)

Titulek: aktualizace obran Vložil: Barbora Miklasová Datum: 04.04.2011

Vážení, prosím vše kterých se to týká, aktualizujte prosím termíny obran :-)
Díky

Titulek: Brigáda Vložil: Katkoma Datum: 02.04.2011

Díky všem, co dnes přišli na brigádu, tak početná účast už tu dlouho nebyla. Příště zas!

Titulek: Sponzoři na závod Vložil: Eva Krátká Datum: 31.03.2011

Vážení členové, prosím vás VŠECHNY o snahu sehnat sponzory na náš závod. Většina z vás má přístup na internet, takže napsat mail se dá kamkoliv. Pokud nějakého sponzora seženete, dejte mi, prosím, vědět, ať jej můžu zařadit do propozic na závod. Děkuji.

Titulek: Re: Sponzoři na závod Vložil: Eva Krátká Datum: 05.04.2011

Nápověda .. lze se poptat např. kde berete granule nebo kam chodíte k veterináři.

Titulek: figuranti Vložil: Iva Datum: 25.03.2011

Kluci, taky moc gratuluju!

Titulek: Blahopřání Vložil: Eva Krátká Datum: 24.03.2011

Míšo, Honzíku .. naši šikovní figuranti ... blahopřeji vám k 1.tř MSKS!!!

Titulek: Hezké Vložil: Denisa Navrátilová Datum: 18.03.2011

Krásné stránky ,musím pochválit ;) náhodou jsem tu zabloudila ,už jsem o vás slyšela ,ale nevěděla jsem že jste takovy spolek

Titulek: Koukám na ty naše stránky Vložil: Šárka zatím Kluková Datum: 01.03.2011

Ahoj všichni,
koukám jaké máme krásné nové stránky. Jsem moc ráda, že na mě pořád myslíte a mám tu i fotky pejsků.Já se brzo ukážu i na cvičáku.
šárka

Záznamy: 111 - 120 ze 131

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek

Partneři našeho klubu: