• Diskuse je určena pro členy kynologického klubu a ostatní příznivce kynologie.

  • Slouží pro dotazy, neformální komunikaci, pozvánky a vzkazy.

  • Pozvánky na semináře, soustředění, víkendy, atd. směřujte do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Pozvánky na závody směřujte také do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Diskuse není určena pro inzerci, takovéto vzkazy budou smazány. Případnou inzerci vkládejte pouze v sekci Vaše inzerce.

  • Za obsah příspěvků nenese provozovatel těchto stránek odpovědnost.

  • Příspěvky neslušné, vulgární a ty, které porušují zásady diskuse nebo zákony ČR mohou být smazány.

  • Dotazy, vzkazy, apod. dotýkající se kurzů poslušnosti směřujte do fóra umístěného v sekci Kurzy poslušnosti.

Diskuse

Titulek: prosba Vložil: Eva Krátká Datum: 16.05.2011

Zdravím. Prosím všechny, kdo pojedou někam na závod, výstavu nebo na nějaký seminář, pokud to bude ve vašich silách, vytiskněte si pár propozic na náš závod a nechte je tam lidem v tištěné podobě. Rozeslala jsem je sice všude možně, ale osobní předání je vždy nejlepší.

Propozice ke stažení https://files.neredinskypoutak.webnode.cz/200000081-d12a2d2244/Propozice2011.pdf

Soubor se sponzory (taky důležitá součást) https://files.al-pet.webnode.cz/200000006-b23efb3393/Sponzori2011.pdf

Titulek: Zbraslav Vložil: Eva Krátká Datum: 09.05.2011

Zdravím. Zrušila jsem termín rezervace (13.8.-19.8.) na Zbraslavi. Zájem lidí se snížil natolik, že nemá cenu rezervaci držet.

Titulek: Sponzoři na závod Vložil: Eva Krátká Datum: 04.05.2011

Vážení přátelé, už naposled budu otravovat a prosit o zaslání sponzorů, které jste sehnali na závod. V nejbližších dnech budu rozesílat propozice, takže aby jich tam bylo co nejvíce.
Všem, co sponzory sehnali a jejich loga mi poslali, děkuji.

Jinak tímto shánění sponzorů nekončí, jen pak už budou přidány jejich loga jen na stránky závodu a pak na místě na závodě na tabuli. Nebudou pouze posláni s propozicemi kynologickým organizacím.

Přeji pěkný den.

Titulek: Blahopřání Vložil: Eva Krátká Datum: 26.04.2011

Tome (Stejskale) a Peťo (Nemravová) blahopřeji k postupu na M MSKS!!!! Jste šikulové!

Titulek: Re: Blahopřání Vložil: katkoma Datum: 26.04.2011

Dtto ...a Mirovi (Haitlovi) k nejlepší obraně!

Titulek: Re: Re: Blahopřání Vložil: Eva Krátká Datum: 26.04.2011

Jo vidíš. Skleróza. :-) Samozřejmě!
Ale u Miry si nechávám ještě rezevu a doufám, že další výběrák klapne. Budu mu držet pěsti!

Titulek: zkoušky NZŘ Vložil: Katkoma Datum: 17.04.2011

KDO CHCE JÍT 14. 5. NA NÁROĎÁK, HLASTE SE!!!
Rozhodčí: Milan Mnich

Titulek: sponzoři Vložil: Eva Krátká Datum: 14.04.2011

Ahoj lidi, prosím, pošlete mi nejpozději do konce dubna a pokud možno i dříve loga nebo kontatní informace od sponzorů, které jste sehnali na náš závod.
Začátkem května budu posílat propozice a to už musím mít vše zkompletované a to i všechny sponzory.
Někteří lidé už mi dali vědět a těm tímto velice děkuji.
Všem, kteří se podílejí na shánění sponzorů na náš závod děkuji.

Titulek: Re: sponzoři Vložil: Eva Krátká Datum: 14.04.2011

A velice děkuji Lukášovi Pecinovy za vyvoření stránek našeho závodu!!!
Brzy odkaz na ně uvede v život, až tam zakomponuje propozice ode mně, takže je brzy uvidíte.

Titulek: Předváděčka Vložil: Kateřina Zittová Datum: 06.04.2011

Ahoj,

Žaneta mi poslala e-mail, kde se mě ptá zda bychom udělali pro děti ukázky. Je to 18. června, Horní Loděnice.

Kdo z vás by byl ochotný se účastnit???

Bylo by dobré zaslat informace zda se účastníme či nikoli.

Záznamy: 101 - 110 ze 131

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Přidat nový příspěvek

Partneři našeho klubu: