• Diskuse je určena pro členy kynologického klubu a ostatní příznivce kynologie.

  • Slouží pro dotazy, neformální komunikaci, pozvánky a vzkazy.

  • Pozvánky na semináře, soustředění, víkendy, atd. směřujte do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Pozvánky na závody směřujte také do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Diskuse není určena pro inzerci, takovéto vzkazy budou smazány. Případnou inzerci vkládejte pouze v sekci Vaše inzerce.

  • Za obsah příspěvků nenese provozovatel těchto stránek odpovědnost.

  • Příspěvky neslušné, vulgární a ty, které porušují zásady diskuse nebo zákony ČR mohou být smazány.

  • Dotazy, vzkazy, apod. dotýkající se kurzů poslušnosti směřujte do fóra umístěného v sekci Kurzy poslušnosti.

Diskuse

Titulek: Neposlušný pejsek Vložil: Lucka Datum: 24.03.2012

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jak pejska odnaučit ničit věci.Pořídili jsme si štěňátko křížence středního plemene s jezevčíkem a bohužel je pro nás nezvladatelný a to nejsme úplní laikové ve cvičení pejsků.Je to 10ti měsíční štěňátko a rozkousalo nám kotec,boudu a dokonce i ploty,ničí úplně vše,co mu přijde do cesty a je neuvěřitelně ustěkaný.Sousedi nám už vyhrožují likvidací pejska.Doma je to úplný miláček a k dětem naprosto tolerantní,tak bychom ho neradi dávali pryč.Máme rd a velkou zahradu a je škoda,abychom ho zavírali pořád doma.Děkuji za odpověď.Lucka.

Titulek: Re: Neposlušný pejsek Vložil: Barbora Miklasová Datum: 29.03.2012

Dobrý den,

není možné vám takto poradit, jelikož neznáme ani Vás ani Vašeho psa. Doporučila bych vám kontaktovat osoby, které se "devastačním"chováním psů přímo zajímají. Zkuste MVDr. Hanu Žertovou.

S pozdravem

B.Miklasová

Titulek: kurz poslušnosti Vložil: Radka Nejzchlebová Datum: 17.03.2012

Dobrý den dnes sem vám poslala přihlášku do kurzu poslušnosti chtěla bych se zeptat jestli to takto stačí jinak mi to bohužel nešlo mockrád děkuji s pozdravem Nejezchlebová Radka

Titulek: Kurz poslušnosti Vložil: Radka Nejezchlebová Datum: 14.03.2012

Dobrý den chci se přihlásit na jarní kurz poslušnosti přihlášku jsem již obdržela ale bohužel mi nejde viplnit přes počítač tak sem si ji vytiskla a vyplnila rukou je možnost vám to dodat osobně nebo nějakou jinou formou než přes počítač? Moc děkuji za odpověď Nejezchlebová

Titulek: Re: Kurz poslušnosti Vložil: Barbora Miklasová Datum: 15.03.2012

Dobrý den,
bylo by vhodnější kdybyste přihlášku zaslala elektronicky - případně můžete přihlášku oscanovat a zaslat na mail. Kapacita kurzu je omezena.

S pozdravem

Barbora Miklasová

Titulek: soukromé cvičení Vložil: veronika Datum: 10.02.2012

Hezký den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné si u Vás objednat i nějaké soukromé hodiny výcviku mimo skupinový vácvik o víkendech. Chtěli bychom psa z útulku a nejsme příliš zkušení cvičitelé a chtěla bych cvičit intezivněji. Nebo kontak na někoho, kdy to dělá.
Děkuji,Veronika

Titulek: Re: soukromé cvičení Vložil: Barbora Miklasová Datum: 10.02.2012

Dobrý den,
vše záleží na individuální domluvě, zašlete mi podrobnosti na e-mail: miklasovab@seznam.cz, dle toho se domluvíme.

Barbora Miklasová

Titulek: Ustájení psa Vložil: Eva Datum: 05.01.2012

Dobrý den, stěhuji se do Olomouce a měla bych zájem o ustájení, pronájem kotce, je to u Vás možné, popř. nevíte o jiném KK, který by toto nabízel. Děkuji

Titulek: Re: Ustájení psa Vložil: B.Miklasová Datum: 06.01.2012

Dobrý den,

u nás tato možnost není k dispozici, zkuste kontaktovat ostatní kynolog. kluby v Olomouci.
S pozdravem

Barbora Miklasová

Titulek: Vzkaz pro členy Vložil: Iva Datum: 31.12.2011

Zaplaťte všichni dluh v baru!!!! Dík...

Záznamy: 71 - 80 ze 131

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek

Partneři našeho klubu: