• Diskuse je určena pro členy kynologického klubu a ostatní příznivce kynologie.

  • Slouží pro dotazy, neformální komunikaci, pozvánky a vzkazy.

  • Pozvánky na semináře, soustředění, víkendy, atd. směřujte do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Pozvánky na závody směřujte také do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Diskuse není určena pro inzerci, takovéto vzkazy budou smazány. Případnou inzerci vkládejte pouze v sekci Vaše inzerce.

  • Za obsah příspěvků nenese provozovatel těchto stránek odpovědnost.

  • Příspěvky neslušné, vulgární a ty, které porušují zásady diskuse nebo zákony ČR mohou být smazány.

  • Dotazy, vzkazy, apod. dotýkající se kurzů poslušnosti směřujte do fóra umístěného v sekci Kurzy poslušnosti.

Diskuse

Titulek: křříženec vlčák al abrador Vložil: LENKA Datum: 15.04.2014

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat ,vzali jsme si v loni psa letos mu budou 2roky a problém je vutíkání za každým i za kolama a neposlechne na volání ,nebo se zastaví a až se přiblížím tak uteče a nenechá se zapnout ,až on bude chtít sám,jinak je hodný .MInulý týden utekl km a domu se nevrátil ,musela jsem pro něj jet a pak knučel ,že ho od tam beru .Děkuji

Titulek: Jarní kurz Vložil: jana Datum: 13.04.2014

Dobrý den,v kolik hodin se koná první hodina,děkuji.

Titulek: Pozvánka na Zimní závod Vložil: Karla Datum: 13.01.2014

KK Přerov-Předmostí zve všechny příznivce sportovní kynologie na Zimní závod dne 8.3.2014 v kategoriích ZZO, IPO1, IPO3 beze stop – bližší informace na www.kkprerov.cz, těšíme se na vás!

Titulek: Pozvánka Vložil: Martina Datum: 12.01.2014

Dobrý den,
Dovoluji si vás pozvat na besedoseminář s RNDr. F. Šustou „Metodika pozitivního posilování“, který se bude konat 15.2.2014 ve Starém Městě u Uh. Hradiště (Zlínský kraj). Více info. na:
https://kynologove-brezolupy.wz.cz/index.htm
Za KK Březolupy
Martina

Titulek: Cvičiště#2 Vložil: Tereza Datum: 11.01.2014

Ještě k předchozímu...jak probíhá výcvik pro nečleny, poplatky atd?
Díky :)

Titulek: Cvičiště Vložil: Tereza Datum: 11.01.2014

Dobrý den,
mám hned několik dotazů :) Zajímalo by mě, jak se stát členem klubu, jaký se platí poplatek (nikde jsem to nenašla..) a cca od kdy je dobré začít s pejsem chodit na cvičák? Probíhá pravidelný výcvik ze všech oblastí?
Děkuji za odpověď :) Terka

Titulek: Re: Cvičiště Vložil: Iva Datum: 17.01.2014

Dobrý den, prvně bych dopuručovala projít kurzem poslušnosti. Vše k tomu najdete v sekci kurzy poslušnosti. Do kurzů můžete přijít po naočkování vztekliny.

Titulek: jorkšir a pitbulka Vložil: Eliška Datum: 06.01.2014

Dobry den,mame s manzelem dva psy,jorkšira a pitbulku.Jorkšir je kluk ma 2 roky steka po kazdem psovi je jedno jestli je to civava nebo vlcak ,pes ci fena a je schopny se do nich i zakousnout,proto je stale na voditku,jediny s kym se snese s naši fenou pitbulkou ,ale taky to trvalo nez si na ni zvykl...dalsi problem kdyz na nas doma nekdo zvoni nebo tuka strasne steka a nic na nej neplati a proste neprestane.Pitbulku mame od svagrove ,ktera se stehovala a nemohla si ji sebou vzit jsou ji taky 2 roky,strasne taha na voditku, na povel sedni,lehni,pac ,misto, vetsinou poslechne nekdy se ji to musi opakovat nekolikrat obcas vyjizdi po psech nesnasi velke dlouhosrste psy proc nevime nikdy ji zadny nenapadl byva ustrasena porad se vseho leka kdyz susti sacek, kdyz venku fouka,kdyz se zvysi hlas cokoliv chtela bych Vas proto moc poprosit o radu a predem mockrat dekuji za odpoved

Titulek: Re: jorkšir a pitbulka Vložil: Iva Datum: 07.01.2014

Dobrý den, je těžké říct, takhle z textu, v čem je příčina. Většinou to bývá špatná socializace a návyky. Ale takhle "od stolu" Vám není nikdo schopný říct, co a jak. Můžete se zúčastnit našich kurzů poslušnosti, které začínají 19.1. Popřípadě mi zašlete mail na iva.munda@seznam.cz

Titulek: rotvajler Vložil: Eva Datum: 25.12.2013

Dobrý den,máme 9-ti měsíční fenku rotvajlera,která je dost temperamentní.Na povely sedni,lehni,dones reaguje dobře.Horší je to s povelem zůstan.Navíc se ji snažím odnaučit aby neskákala po návštěvách,ale zatím bezúspěšně.Zvlášt když přijde na návštěvu přítelův syn,tak je jak šílená,jak ho ráda vidí.Dnes se nám stala událost,která mě velice znepokojuje a proto prosím o radu,jak se psem naložit.Přítel ji odkázal na místo a jelikož neposlechla šel na to důrazněji tzn.že ji pleskl po zadku, aby šla na místo.Nevím přesně jak to bylo,ale ohnala se mu po ruce a kousla ho,přítel na ni lehl,aby se nemohla rvát.Navíc ji narval ruku do tlamy jak ho kousla a poškrábala.Chce ji dát pryč,proto se ptám na názor zkušeného kynologa zda ji opravdu dát pryč nebo zda ji kurz pomůže. Vím že děláme chyby,tudíž jsem se přihlásila do Vašeho kurzu poslušnosti.Cvičím ji každý den hodinku na základě informací z odborné knížky o rotvajlerovi.

Děkuji za odpověd Eva

Záznamy: 21 - 30 ze 131

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Partneři našeho klubu: