• Diskuse je určena pro členy kynologického klubu a ostatní příznivce kynologie.

  • Slouží pro dotazy, neformální komunikaci, pozvánky a vzkazy.

  • Pozvánky na semináře, soustředění, víkendy, atd. směřujte do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Pozvánky na závody směřujte také do příslušné sekce v Kalendáři akcí.

  • Diskuse není určena pro inzerci, takovéto vzkazy budou smazány. Případnou inzerci vkládejte pouze v sekci Vaše inzerce.

  • Za obsah příspěvků nenese provozovatel těchto stránek odpovědnost.

  • Příspěvky neslušné, vulgární a ty, které porušují zásady diskuse nebo zákony ČR mohou být smazány.

  • Dotazy, vzkazy, apod. dotýkající se kurzů poslušnosti směřujte do fóra umístěného v sekci Kurzy poslušnosti.

Diskuse

Titulek: Re: rotvajler Vložil: Iva Datum: 07.01.2014

Dobrý den, určitě dojďete do kurzu....

Titulek: Agility Vložil: Lucka Datum: 12.12.2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se u Vás provádí i agility. Mám Kelpii z důvodu času i peněz jsme neobsolvovali kurz poslušnosti, který by asi měl předcházet. Sedni, lehni, zůstaň, přivolání je bez problémů. Poradíte mi s výcvikem a možnostmi?

Titulek: Re: Agility Vložil: Petra Smrčková Datum: 16.12.2013

Zdravím Vás,
jsme klub zaměřený na sportovní kynologii, agility na našem cvičisti necvičíme vůbec.

Titulek: kdy? :) Vložil: Katka Datum: 30.11.2013

Dobrý den, možná jsem to přehlédla, ale nemohu najít ve které dny výcviky probíhají, případně kdy začíná nový kurz...případně děkuji za odpověď

Titulek: Re: kdy? :) Vložil: Petra Smrčková Datum: 09.12.2013

Dobrý den,
další kolo kurzů poslušnosti zatím ještě není vyhlašeno. (viz. záložka kurzy poslušnosti - termíny konání). Sledujte proto naše internetové stránky, přihláška bude včas vyvěšena.

Titulek: vycvik Vložil: Martina Datum: 14.09.2013

Dobry den, budeme si porizovat psa a radi bychom s nimchodili na cvicak. Tak se chci zeptat, jestli kurzy zahajujete nejak prubezne behem roku a jaka je cena. diky :)

Titulek: Re: vycvik Vložil: Lukáš Pecina Datum: 16.09.2013

Dobrý den, doporučuji pročíst tuhle sekci: https://kkneredin.webnode.cz/kurzy-poslusnosti/

Titulek: Re: Re: vycvik Vložil: Martina Datum: 18.09.2013

AHA, SEM SI NEVŠIMLA TĚCH BOČNÍCH ODKAZŮ :)

Titulek: Re: Re: Re: vycvik Vložil: Lukáš Pecina Datum: 19.09.2013

:-)

Titulek: Pozvánka na závody Vložil: ZKO Veřovice Datum: 03.09.2013

Dobrý den, ZKO Veřovice si Vás dovoluje pozvat na XXII. ročník závodu O cenu Veřovic a XIV. ročník závodu Memoriál Karla Škarpy dne 5.10.2013, konané na našem kynologickém cvičišti. Závodit se bude v kategoriích: stopa dle ZVV1, poslušnost dle ZVV1 upravená, ZVV1 a ZVV2 (stopa, poslušnost, obrana). Celé závody proběhnou bez střelby. Více informací a přihláška na našem webu: https://www.kkverovice.websnadno.cz

Záznamy: 31 - 40 ze 131

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Partneři našeho klubu: